A négy meghatározó, jelentős taglétszámmal rendelkező országos szakszervezeti szövetség (a Magyar Szakszervezeti Szövetség, a Munkástanácsok Országos Szövetsége, a Szakszervezetek Együttműködési Fóruma, valamint a Független Szakszervezetek Demokratikus Ligája) közös javaslatot tett az országos érdekegyeztetés jövőbeli rendszerének megújítására.
Javaslat az országos munkaügyi kapcsolatok tripartit fórumának létrehozására
2026.06.23.
